6009W4PAR72B30X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6009W4PAR72B30X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE PINS 9POS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
6009W4PAR72B30X specifikacijos
Dalies numeris 6009W4PAR72B30X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN PLUG MALE PINS 9POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4960 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas - "Shell" dydis, jungties išdėstymas -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -
Eilučių skaičius - Pozicijų skaičius -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga - Flanšo funkcija -
funkcijos - Išsamus aprašymas Position Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas -
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish -
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius -
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
6009S
6009S
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 70071622248 6009SCARTRIDGE 1=1PC
Sandelyje: 8108 pcs
parsisiųsti: 6009S.pdf
RFQ
600959
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: WET PS INLAY
Sandelyje: 431772 pcs
parsisiųsti: 600959.pdf
RFQ
600APH12L
600APH12L
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: LINE FILTER 520VAC 600A CHASS
Sandelyje: 84 pcs
parsisiųsti: 600APH12L.pdf
60099H
60099H
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: RF POWER TRANSISTOR
parsisiųsti:
600APH12P
600APH12P
apibūdinimas: LINE FILTER 690VAC 600A CHASS
Sandelyje: 68 pcs
parsisiųsti: 600APH12P.pdf
600APS12L
600APS12L
Sandelyje: 104 pcs
parsisiųsti: 600APS12L.pdf
600958
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: DRY INLAY
parsisiųsti: 600958.pdf
apibūdinimas: WET PS INLAY
apibūdinimas: DRY INLAY
600ASA
600ASA
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: TWEEZER BACK STOP WAFER 5.12"
parsisiųsti: 600ASA.pdf
600A
600A
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: PNEUMATIC APPLICATOR 600A FOR 60
Sandelyje: 353 pcs
parsisiųsti: 600A.pdf
600APS12P
600APS12P
Sandelyje: 112 pcs
parsisiųsti: 600APS12P.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus