4STD25PAR99E20X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4STD25PAR99E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
4STD25PAR99E20X specifikacijos
Dalies numeris 4STD25PAR99E20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6074 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas -
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Board Lock, Grounding Indents
Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas -