3024W7PAR71E20X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3024W7PAR71E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE PINS 24POS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
3024W7PAR71E20X specifikacijos
Dalies numeris 3024W7PAR71E20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN PLUG MALE PINS 24POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6300 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas - "Shell" dydis, jungties išdėstymas -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -
Eilučių skaičius - Pozicijų skaičius -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga - Flanšo funkcija -
funkcijos - Išsamus aprašymas Position Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas -
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish -
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius -
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3024W7PAR99F40X
3024W7PAR99F40X
Gamintojai: Conec
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
Sandelyje: 10469 pcs
parsisiųsti: 3024W7PAR99F40X.pdf
RFQ
3024W7PAR68E20X
3024W7PAR68E20X
Gamintojai: Conec
apibūdinimas: CONN PLUG MALE PINS 24POS
Sandelyje: 5234 pcs
parsisiųsti:
RFQ
3024TR
3024TR
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: SMT RETAINER FOR 20MM CELL
parsisiųsti: 3024TR.pdf
3024W7PXK99A60X
3024W7PXK99A60X
apibūdinimas: CONN PLUG 24W7 M CRIMP FLOAT MNT
parsisiųsti:
30249
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: HOLDUP CAPACITOR 450V/470UF
30249
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SOFTFINISH SLOTTED SCRDRV 3.0MM