3017W5SAT75N40X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3017W5SAT75N40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
3017W5SAT75N40X specifikacijos
Dalies numeris 3017W5SAT75N40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4056 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 250V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 17W5
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 17 (12 + 5 Power)
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Flanšo funkcija -
Dabartinis įvertinimas 40A Susisiekimo tipas Signal and Power