TV15C6V5J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C6V5J-HF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TV15C6V5J-HF
Gamintojas / Gamintojas: Comchip Technology
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TV15C6V5J-HF specifikacijos
Dalies numeris TV15C6V5J-HF Gamintojas Comchip Technology
apibūdinimas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 211089 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 133.93A Talpa @ dažnumas -