TV15C430JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C430JB-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TV15C430JB-G
Gamintojas / Gamintojas: Comchip Technology
Prekės aprašymas TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Duomenų lapai: TV15C430JB-G.pdf
  • Pranešimas
TV15C430JB-G specifikacijos
Dalies numeris TV15C430JB-G Gamintojas Comchip Technology
apibūdinimas TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182075 pcs Duomenų lapas TV15C430JB-G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 69.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 47.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 21.61A