TV06B240J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B240J-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TV06B240J-G
Gamintojas / Gamintojas: Comchip Technology
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Duomenų lapai: TV06B240J-G.pdf
  • Pranešimas
TV06B240J-G specifikacijos
Dalies numeris TV06B240J-G Gamintojas Comchip Technology
apibūdinimas TVS DIODE 24V 38.9V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 392925 pcs Duomenų lapas TV06B240J-G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15.42A Talpa @ dažnumas -