1.5KE150A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE150A-G
Gamintojas / Gamintojas: Comchip Technology
Prekės aprašymas TVS DIODE 128V 207V DO201
Duomenų lapai: 1.5KE150A-G.pdf
  • Pranešimas
1.5KE150A-G specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE150A-G Gamintojas Comchip Technology
apibūdinimas TVS DIODE 128V 207V DO201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252743 pcs Duomenų lapas 1.5KE150A-G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 128V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 207V
Įtampa - suskirstymas (min) 142.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-201
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.25A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5KE150A-E3/54
1.5KE150A-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 128V 207V 1.5KE
Sandelyje: 271619 pcs
parsisiųsti: 1.5KE150A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE150A
1.5KE150A
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TVS DIODE 128V 265V DO201