GDA2510-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA2510-12BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA2510-12BB
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.GDA2510-12BB.pdf2.GDA2510-12BB.pdf
  • Pranešimas
GDA2510-12BB specifikacijos
Dalies numeris GDA2510-12BB Gamintojas Comair Rotron
apibūdinimas FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4772 pcs Duomenų lapas 1.GDA2510-12BB.pdf2.GDA2510-12BB.pdf
Plotis 10.00mm Svoris 0.016 lb (7.26g)
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 25mm L x 25mm H Serija Gryphon
RPM 13000 RPM Galia (vatais) 1.20W
Kiti vardai CR438 Darbinė temperatūra -
Triukšmas 27.4 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.100A