821502B00000
Comair RotronComair Rotron
821502B00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 821502B00000
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas HEATSINK STAMP 9.5X19X19MM
Duomenų lapai: 1.821502B00000.pdf2.821502B00000.pdf
  • Pranešimas
821502B00000 specifikacijos
Dalies numeris 821502B00000 Gamintojas Comair Rotron
Galimas kiekis 5747 pcs Duomenų lapas 1.821502B00000.pdf2.821502B00000.pdf
Plotis 0.750" (19.05mm) Įveskite Board Level
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 6.00°C/W @ 500 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 1.0W @ 30°C Pakuotė atvėsinta TO-220
Kiti vardai 821502B00000-ND
CR482
Medžiaga apdaila Black Anodized
Medžiaga Aluminum Ilgis 0.750" (19.05mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.375" (9.52mm)
Skersmuo - Išsamus aprašymas Heat Sink TO-220 Aluminum 1.0W @ 30°C Board Level
Priedų metodas Bolt On
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN DSUB PLUG 15POS PNL MNT IDC
Sandelyje: 13561 pcs
parsisiųsti: 8215-7003.pdf
RFQ
82150
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 4PC PLR 7" INT/EXT SNP RNG SET
Sandelyje: 1015 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: 3M
parsisiųsti: 8215-7000.pdf
parsisiųsti:
82154C
82154C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 150UH 130MA 5.9 OHM
parsisiųsti: 82154C.pdf
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 400MA 560 MOHM
parsisiųsti: 82153C.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: RELAY GP SPST-NO 500MA 100V
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: OPTOISOLATOR TRANS MODULE
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 1.4A 68 MOHM SMD
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus