821002B00000
Comair RotronComair Rotron
821002B00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 821002B00000
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas HEATSINK STAMP 6.4X13.2X19.1MM
Duomenų lapai: 1.821002B00000.pdf2.821002B00000.pdf
  • Pranešimas
821002B00000 specifikacijos
Dalies numeris 821002B00000 Gamintojas Comair Rotron
Galimas kiekis 5969 pcs Duomenų lapas 1.821002B00000.pdf2.821002B00000.pdf
Plotis 0.520" (13.21mm) Įveskite Board Level
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 10.00°C/W @ 500 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 1.5W @ 50°C Pakuotė atvėsinta TO-220
Kiti vardai 821002B00000-ND
CR488
Medžiaga apdaila Black Anodized
Medžiaga Aluminum Ilgis 0.750" (19.05mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.250" (6.35mm)
Skersmuo - Išsamus aprašymas Heat Sink TO-220 Aluminum 1.5W @ 50°C Board Level
Priedų metodas Bolt On
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
821024JG8
821024JG8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC PCM CODEC QUAD 32-PLCC
Sandelyje: 13082 pcs
parsisiųsti: 821024JG8.pdf
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SOCKET 100PS W/O STRAIN
Sandelyje: 6631 pcs
parsisiųsti: 82100-6000.pdf
RFQ
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN BEZEL
parsisiųsti: 82100-802.pdf
821024J8
821024J8
apibūdinimas: IC PCM CODEC QUAD NONPROG 32PLCC
parsisiųsti: 821024J8.pdf
821024JG
821024JG
parsisiųsti: 821024JG.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONNECTOR RECEPT W/STRAIN 100POS
82100-6006RB
82100-6006RB
apibūdinimas: CONN SOCKET 100POS W/STRAIN REF