LS12P2E-T
Citizen Electronics Co., Ltd.Citizen Electronics Co., Ltd.
LS12P2E-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS12P2E-T
Gamintojas / Gamintojas: Citizen Electronics Co., Ltd.
Prekės aprašymas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Duomenų lapai: LS12P2E-T.pdf
  • Pranešimas
LS12P2E-T specifikacijos
Dalies numeris LS12P2E-T Gamintojas Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260103 pcs Duomenų lapas LS12P2E-T.pdf
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti keliones 0.20mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija LS12P
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kontūrai 5.35mm x 3.50mm
Kiti vardai 1642-1311-2
LS12P2E
Darbinė temperatūra -
Darbo jėga 160gf Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.02A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Rectangular Button Pavaros kryptis Side Actuated
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 1.35mm