969M101-28-2
CicoilCicoil
969M101-28-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 969M101-28-2
Gamintojas / Gamintojas: Cicoil
Prekės aprašymas CBL RIBN 2COND CLEAR 1000'
Duomenų lapai: 969M101-28-2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 83 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 83 pcs
  • Pranešimas
969M101-28-2 specifikacijos
Dalies numeris 969M101-28-2 Gamintojas Cicoil
Galimas kiekis 83 pcs Duomenų lapas 969M101-28-2.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 12kV
Ekranavimas Unshielded Serija -
Juostelės plotis 0.130" (3.30mm) Juostelės storis 0.080" (2.03mm)
Reitingai UL E324413, CE Pikis -
Kiti vardai 969M101282
CI28C-1000
Darbinė temperatūra -65°C ~ 165°C
Dirigentų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Ilgis 1000' (304.80m)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Striukės spalva Clear
Striukė (izoliacija) medžiaga Flexx-Sil™ Atsparumas izoliacijai 200 MOhm
Pirmasis dirigento ženklas - funkcijos Hi-Flex
Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Clear 2 Conductors Flat Cable 1000' (304.80m) Dabartinis įvertinimas 5A