969M101-24-2
CicoilCicoil
969M101-24-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 969M101-24-2
Gamintojas / Gamintojas: Cicoil
Prekės aprašymas CBL RIBN 2COND CLEAR 50'
Duomenų lapai: 969M101-24-2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 739 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
969M101-24-2 specifikacijos
Dalies numeris 969M101-24-2 Gamintojas Cicoil
Galimas kiekis 739 pcs Duomenų lapas 969M101-24-2.pdf
Vielos matuoklis 24 AWG Įtampa 12kV
Ekranavimas Unshielded Serija -
Juostelės plotis 0.150" (3.81mm) Juostelės storis 0.090" (2.28mm)
Reitingai UL E324413, CE Pikis -
Kiti vardai CI24C-50 Darbinė temperatūra -65°C ~ 165°C
Dirigentų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 50.0' (15.24m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Clear Striukė (izoliacija) medžiaga Flexx-Sil™
Atsparumas izoliacijai 200 MOhm Pirmasis dirigento ženklas -
funkcijos Hi-Flex Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Clear 2 Conductors Flat Cable 50.0' (15.24m)
Dabartinis įvertinimas 8A Dirigentas Strand -