IPC0085-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0085-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPC0085-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas DFN-8 STENCIL
Duomenų lapai: 1.IPC0085-S.pdf2.IPC0085-S.pdf3.IPC0085-S.pdf
  • Pranešimas
IPC0085-S specifikacijos
Dalies numeris IPC0085-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
apibūdinimas DFN-8 STENCIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8634 pcs Duomenų lapas 1.IPC0085-S.pdf2.IPC0085-S.pdf3.IPC0085-S.pdf
Įveskite DFN Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" 0.022" L x 0.085" W (0.56mm x 2.15mm) Serija Proto-Advantage
Pikis 0.020" (0.50mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Pozicijų skaičius 8 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Stainless Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis matmuo 0.118" L x 0.079" W (3.00mm x 2.00mm)