IPC0050-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0050-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPC0050-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas POWERSOIC-10/PSOP-10/HSOP-10 STE
Duomenų lapai: 1.IPC0050-S.pdf2.IPC0050-S.pdf3.IPC0050-S.pdf
  • Pranešimas
IPC0050-S specifikacijos
Dalies numeris IPC0050-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
Galimas kiekis 7741 pcs Duomenų lapas 1.IPC0050-S.pdf2.IPC0050-S.pdf3.IPC0050-S.pdf
Įveskite PowerSOIC Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" 0.291" L x 0.413" W (7.40mm x 10.50mm) Serija Proto-Advantage
Pikis 0.050" (1.27mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Pozicijų skaičius 10 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Stainless Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis matmuo 0.295" L x 0.370" W (7.50mm x 9.40mm)