IPC0020-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0020-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPC0020-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas STENCIL 5X5 MM .5MM
Duomenų lapai: 1.IPC0020-S.pdf2.IPC0020-S.pdf3.IPC0020-S.pdf
  • Pranešimas
IPC0020-S specifikacijos
Dalies numeris IPC0020-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
apibūdinimas STENCIL 5X5 MM .5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8900 pcs Duomenų lapas 1.IPC0020-S.pdf2.IPC0020-S.pdf3.IPC0020-S.pdf
Įveskite QFN/LFCSP Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) Serija Proto-Advantage
Pikis 0.020" (0.50mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Kiti vardai IPC0020S Pozicijų skaičius 32
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Stainless Steel
Vidinis matmuo 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)