IPC0015-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0015-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPC0015-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas QFN-24 STENCIL
Duomenų lapai: 1.IPC0015-S.pdf2.IPC0015-S.pdf3.IPC0015-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IPC0015-S specifikacijos
Dalies numeris IPC0015-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
apibūdinimas QFN-24 STENCIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7319 pcs Duomenų lapas 1.IPC0015-S.pdf2.IPC0015-S.pdf3.IPC0015-S.pdf
Įveskite QFN/LFCSP Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) Serija Proto-Advantage
Pikis 0.031" (0.80mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Pozicijų skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Stainless Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis matmuo 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)