FPC050P010-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC050P010-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPC050P010-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Duomenų lapai: 1.FPC050P010-S.pdf2.FPC050P010-S.pdf3.FPC050P010-S.pdf
  • Pranešimas
FPC050P010-S specifikacijos
Dalies numeris FPC050P010-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
Galimas kiekis 7841 pcs Duomenų lapas 1.FPC050P010-S.pdf2.FPC050P010-S.pdf3.FPC050P010-S.pdf
Įveskite FPC/FFC Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" 0.157" L x 0.504" W (4.00mm x 12.80mm) Serija Proto-Advantage
Pikis 0.020" (0.50mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)