FPC030P071-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC030P071-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FPC030P071-S
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Duomenų lapai: 1.FPC030P071-S.pdf2.FPC030P071-S.pdf3.FPC030P071-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FPC030P071-S specifikacijos
Dalies numeris FPC030P071-S Gamintojas Chip Quik, Inc.
Galimas kiekis 7846 pcs Duomenų lapas 1.FPC030P071-S.pdf2.FPC030P071-S.pdf3.FPC030P071-S.pdf
Įveskite FPC/FFC Storis 0.0040" (0.102mm)
"Thermal Center Pad" - Serija Proto-Advantage
Pikis 0.012" (0.30mm) Išorinis matmuo 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)