DR050D254P040
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
DR050D254P040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DR050D254P040
Gamintojas / Gamintojas: Chip Quik, Inc.
Prekės aprašymas DUAL ROW 0.5MM PITCH 40-PIN CONN
Duomenų lapai: 1.DR050D254P040.pdf2.DR050D254P040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DR050D254P040 specifikacijos
Dalies numeris DR050D254P040 Gamintojas Chip Quik, Inc.
apibūdinimas DUAL ROW 0.5MM PITCH 40-PIN CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12839 pcs Duomenų lapas 1.DR050D254P040.pdf2.DR050D254P040.pdf
Dydis / Matmenys 1.000" x 2.000" (25.40mm x 50.80mm) Serija Proto-Advantage
Proto tarybos tipas SMD to DIP Pikis 0.020" (0.50mm)
Paketas priimtas 0.5mm Connector Pozicijų skaičius 40
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga FR4 Epoxy Glass
Lentos storis 0.062" (1.57mm) 1/16"
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DR050D254P060
DR050D254P060
Gamintojai: Chip Quik, Inc.
apibūdinimas: DUAL ROW 0.5MM PITCH 60-PIN CONN