M84A0100
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
Cherry Switches (ZF Electronics)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M84A0100
Gamintojas / Gamintojas: Cherry Switches (ZF Electronics)
Prekės aprašymas SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M84A0100 specifikacijos
Dalies numeris M84A0100 Gamintojas Cherry Switches (ZF Electronics)
apibūdinimas SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4994 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 12V Įtampos įvertinimas - AC 12V
Įveskite Keyswitch Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją Off-Mom Serija M84
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Kiti vardai M84A-0100 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 10mA (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis White