G80-3000LSCEU-2
Cherry AmericasCherry Americas
G80-3000LSCEU-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G80-3000LSCEU-2
Gamintojas / Gamintojas: Cherry Americas
Prekės aprašymas KEYBOARD 104KEY 18.5" USB&PS/2
Duomenų lapai: G80-3000LSCEU-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
G80-3000LSCEU-2 specifikacijos
Dalies numeris G80-3000LSCEU-2 Gamintojas Cherry Americas
apibūdinimas KEYBOARD 104KEY 18.5" USB&PS/2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1056 pcs Duomenų lapas G80-3000LSCEU-2.pdf
Įveskite Keyboard Dydis / Matmenys 18.500" L x 7.680" W x 1.730" H (470.00mm x 195.00mm x 44.00mm)
Serija G80-3000 Kiti vardai CH979
G803000LSCEU2
Raktų skaičius 104 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Sąsaja USB funkcijos -
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G80-18B
G80-18B
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN GUARD METAL 80MM BLACK
Sandelyje: 62716 pcs
parsisiųsti: G80-18B.pdf
RFQ
G80-1865LXNEU-2
G80-1865LXNEU-2
Gamintojai: Cherry Americas
apibūdinimas: KEYBOARD 104KEY 16" USB & PS/2
Sandelyje: 5292 pcs
parsisiųsti: G80-1865LXNEU-2.pdf
RFQ
G80-18
G80-18
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN GUARD METAL 80MM