CMSZDA11V TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSZDA11V TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMSZDA11V TR
Gamintojas / Gamintojas: Central Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 275MW SOT323
Duomenų lapai: CMSZDA11V TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMSZDA11V TR specifikacijos
Dalies numeris CMSZDA11V TR Gamintojas Central Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 275MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 306373 pcs Duomenų lapas CMSZDA11V TR.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 275mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai CMSZDA11V DKR
CMSZDA11V DKR-ND
CMSZDA11VDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 11V 275mW ±5% SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 8V Konfigūracija 1 Pair Common Anode
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMSZDA10V TR
CMSZDA10V TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 275MW SOT323
Sandelyje: 363853 pcs
parsisiųsti: CMSZDA10V TR.pdf
RFQ
CMSZ5258B TR
CMSZ5258B TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 36V 500MW SOT323