CBR10-J080
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR10-J080
Gamintojas / Gamintojas: Central Semiconductor
Prekės aprašymas RECT BRIDGE
Duomenų lapai: CBR10-J080.pdf
  • Pranešimas
CBR10-J080 specifikacijos
Dalies numeris CBR10-J080 Gamintojas Central Semiconductor
apibūdinimas RECT BRIDGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas CBR10-J080.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 800V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas CM
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-Square, CM Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole CM Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 800V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A