BZX84C22 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C22 TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C22 TR
Gamintojas / Gamintojas: Central Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 350MW SOT23
Duomenų lapai: BZX84C22 TR.pdf
  • Pranešimas
BZX84C22 TR specifikacijos
Dalies numeris BZX84C22 TR Gamintojas Central Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 350MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 981345 pcs Duomenų lapas BZX84C22 TR.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C22 TR PBFREE
BZX84C22 TR-ND
BZX84C22CSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 55 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 15.4V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C22-G3-08
BZX84C22-G3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 1742551 pcs
parsisiųsti: BZX84C22-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C20_L99Z
BZX84C20_L99Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 350MW 20V 5% SOT-23
Sandelyje: 4017 pcs
parsisiųsti: BZX84C20_L99Z.pdf
RFQ
BZX84C22 RFG
BZX84C22 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C22 RFG.pdf
BZX84C20W-7-F
BZX84C20W-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 200MW SOT323
parsisiųsti: BZX84C20W-7-F.pdf
BZX84C22
BZX84C22
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C22.pdf
BZX84C22-E3-18
BZX84C22-E3-18
parsisiųsti: BZX84C22-E3-18.pdf
BZX84C22-E3-08
BZX84C22-E3-08
parsisiųsti: BZX84C22-E3-08.pdf
BZX84C22-7-F
BZX84C22-7-F
parsisiųsti: BZX84C22-7-F.pdf
BZX84C22-7
BZX84C22-7
parsisiųsti: BZX84C22-7.pdf
BZX84C20W-7
BZX84C20W-7
parsisiųsti: BZX84C20W-7.pdf
BZX84C22-G3-18
BZX84C22-G3-18
parsisiųsti: BZX84C22-G3-18.pdf
BZX84C20VLFHT116
BZX84C20VLFHT116
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
parsisiųsti: BZX84C20VLFHT116.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus