RHS5050RFD
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RHS5050RFD
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas H/S RF X1 PANEL 80X50X51MM
Duomenų lapai: RHS5050RFD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
RHS5050RFD specifikacijos
Dalies numeris RHS5050RFD Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas H/S RF X1 PANEL 80X50X51MM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4425 pcs Duomenų lapas RHS5050RFD.pdf
Serija RHS Kiti vardai 1864-2746
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Naudoti su / susijusiais produktais Multiple Series
Išsamus aprašymas Heat Sink Multiple Series Priedų tipas Heat Sink
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RHS500E
RHS500E
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: POT 500 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Sandelyje: 2693 pcs
parsisiųsti: RHS500E.pdf
RFQ
RHS50R
RHS50R
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: POT 50 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Sandelyje: 2384 pcs
parsisiųsti: RHS50R.pdf
RFQ
RHS5K0E
RHS5K0E
apibūdinimas: POT 5K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
parsisiųsti: RHS5K0E.pdf
RHS500P73BPZDL4961
RHS500P73BPZDL4961
Gamintojai: Vishay Beyschlag
apibūdinimas: CAP CER 500PF 8KV
Sandelyje: 450 pcs
parsisiųsti:
RHS500
RHS500
parsisiųsti: RHS500.pdf
RHS5K0
RHS5K0
parsisiųsti: RHS5K0.pdf
RHS6R0
RHS6R0
apibūdinimas: POT 6 OHM 25W WIREWOUND LINEAR