RAM1A60A50G
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAM1A60A50G
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SSR ZC 600V 50A AC IP
Duomenų lapai: RAM1A60A50G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RAM1A60A50G specifikacijos
Dalies numeris RAM1A60A50G Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SSR ZC 600V 50A AC IP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1142 pcs Duomenų lapas RAM1A60A50G.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Išsamus aprašymas Solid State
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RAM1A23D25
RAM1A23D25
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: SSR ZS 230V 25A 3-32VDC VDE
Sandelyje: 1995 pcs
parsisiųsti: RAM1A23D25.pdf
RFQ
RAM1A23A50G
RAM1A23A50G
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: SSR ZC 230V 50A AC IP