PMP12RIM
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMP12RIM
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas PHOTO PR PL 12M W/MUTE INPUT
Duomenų lapai: PMP12RIM.pdf
Akcijų būklė 525 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PMP12RIM specifikacijos
Dalies numeris PMP12RIM Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas PHOTO PR PL 12M W/MUTE INPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 525 pcs Duomenų lapas PMP12RIM.pdf
Įtampa - tiekimas 24V Serija -
Jautrumo metodas Retroreflective Atstumas jutikliui 0.472" (12mm)
Atsakymo laikas 20ms, 30ms Išvesties konfigūracija Relay - Light-ON
Darbinė temperatūra -25°C ~ 55°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable