PMC01C024
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMC01C024
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SPDT MULTIFUN RELAY
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 498 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 498 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PMC01C024 specifikacijos
Dalies numeris PMC01C024 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SPDT MULTIFUN RELAY "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 498 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 24VAC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Screwdriver Slot Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal)
Serija PMC01 Relės tipas Mechanical Relay
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Funkcija Programmable (Multi-Function) Išsamus aprašymas Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC Socketable
Delsimo laikas 0.1 Sec ~ 100 Hrs Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 8A @ 250VAC