PL22CHLR110
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL22CHLR110
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas PLT LIGHT 110 VAC/DC RED LED
Duomenų lapai: PL22CHLR110.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PL22CHLR110 specifikacijos
Dalies numeris PL22CHLR110 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas PLT LIGHT 110 VAC/DC RED LED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5748 pcs Duomenų lapas PL22CHLR110.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 110V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius - Serija PL
Reitingai AC/DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.866" (22.00mm) Kiti vardai 1864-2608
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Millicandela Reitingas -
Objektyvo skaidrumas - Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 29.00mm
Objektyvo spalva - Lempos spalva Red
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red 110V 18mA Round with Flat Top, 29.00mm Dabartinis 18mA