PD30CNP06PPRT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP06PPRT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PD30CNP06PPRT
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas PHT PRR 1M PNP NO/NC RT
Duomenų lapai: PD30CNP06PPRT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PD30CNP06PPRT specifikacijos
Dalies numeris PD30CNP06PPRT Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas PHT PRR 1M PNP NO/NC RT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1010 pcs Duomenų lapas PD30CNP06PPRT.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Serija PD
Jautrumo metodas Retroreflective Atstumas jutikliui 236.22" (6m)
Atsakymo laikas 500µs Išvesties konfigūracija PNP
Kiti vardai 1864-2108 Darbinė temperatūra -25°C ~ 55°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Šviesos šaltinis Red (660nm)
Apsauga nuo įsilaužimo IEC 60529 IP67 Ryšio metodas Cable
Laido ilgis 78.740" (2000.00mm) Reguliavimo tipas Teaching Method