PBA02CM24
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBA02CM24
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas DELAY ON RELEASE TIMER PLUG-IN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBA02CM24 specifikacijos
Dalies numeris PBA02CM24 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas DELAY ON RELEASE TIMER PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1014 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 24 ~ 240VAC, 24VDC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Screwdriver Slot Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal)
Serija PBA02 Relės tipas Mechanical Relay
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Funkcija Off-Delay Išsamus aprašymas Off-Delay Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC Socketable
Delsimo laikas 0.1 Sec ~ 100 Hrs Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 8A @ 250VAC
Grandinė SPDT (1 Form C)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBA-2030
PBA-2030
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: RF ANT 160MHZ BICONICAL N FEM
Sandelyje: 14 pcs
parsisiųsti: PBA-2030.pdf
RFQ
PBA1000F-12-CF4
PBA1000F-12-CF4
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V