IA30FSF10PCM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IA30FSF10PCM1
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 589 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IA30FSF10PCM1 specifikacijos
Dalies numeris IA30FSF10PCM1 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 589 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Unshielded Serija IA
Jutiklio tipas Inductive Atsako dažnumas 2kHz
Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M30 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (TA)