IA12ASF04DOM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IA12ASF04DOM1
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SEN PROX BS M12 2W DC NO
Duomenų lapai: IA12ASF04DOM1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IA12ASF04DOM1 specifikacijos
Dalies numeris IA12ASF04DOM1 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SEN PROX BS M12 2W DC NO "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1395 pcs Duomenų lapas IA12ASF04DOM1.pdf
Įtampa - tiekimas 12 V ~ 36 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Unshielded Serija IA
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.157" (4mm)
Atsako dažnumas 1kHz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M12
Išvesties tipas NPN-NO, 2-Wire Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - kūnas Nickel-Plated Brass
Apsauga nuo įsilaužimo IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Rodiklis LED
Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M12