IA08BLF15PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IA08BLF15PC
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SEN PROX M8 PNP NC CBL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IA08BLF15PC specifikacijos
Dalies numeris IA08BLF15PC Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SEN PROX M8 PNP NC CBL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1500 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Unshielded Serija IA
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.06" (1.5mm)
Atsako dažnumas 2kHz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M8
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - kūnas Stainless Steel Apsauga nuo įsilaužimo IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.06" (1.5mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M8