IA05BSF10PCM5P
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IA05BSF10PCM5P
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas SEN PROX M5 PNP NO PLUG
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 675 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IA05BSF10PCM5P specifikacijos
Dalies numeris IA05BSF10PCM5P Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas SEN PROX M5 PNP NO PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 675 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Unshielded Serija IA
Jutiklio tipas Inductive Atsako dažnumas 2kHz
Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M5 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (TA)