GSB633PC20
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSB633PC20
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas MCB UL1077 C 3P 20A
Duomenų lapai: GSB633PC20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GSB633PC20 specifikacijos
Dalies numeris GSB633PC20 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas MCB UL1077 C 3P 20A "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4263 pcs Duomenų lapas GSB633PC20.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 277V Serija GSB63
Kiti vardai 1864-2351 Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 20A Breaker tipo Thermal Magnetic
Pavaros tipas Lever
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GSB633PC4
GSB633PC4
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: MCB UL1077 C 3P 4A
Sandelyje: 5517 pcs
parsisiųsti: GSB633PC4.pdf
RFQ
GSB633PC32
GSB633PC32
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: MCB UL1077 C 3P 32A
Sandelyje: 4886 pcs
parsisiųsti: GSB633PC32.pdf
RFQ
GSB633PC2
GSB633PC2
apibūdinimas: MCB UL1077 C 3P 2A