GMB633PC60
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB633PC60
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRKR THERM-MAG 60A 240VAC
Duomenų lapai: GMB633PC60.pdf
  • Pranešimas
GMB633PC60 specifikacijos
Dalies numeris GMB633PC60 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRKR THERM-MAG 60A 240VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1372 pcs Duomenų lapas GMB633PC60.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 240V Serija GMB63
Kiti vardai 1864-1373 Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas None Dabartinis įvertinimas 60A