GMB633PC25
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB633PC25
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRKR THERM-MAG 25A 240VAC
Duomenų lapai: GMB633PC25.pdf
  • Pranešimas
GMB633PC25 specifikacijos
Dalies numeris GMB633PC25 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRKR THERM-MAG 25A 240VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1367 pcs Duomenų lapas GMB633PC25.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 240V Serija GMB63
Kiti vardai 1864-1363 Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas None Dabartinis įvertinimas 25A