CLP2EB1B115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLP2EB1B115
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas COND LEVEL 2+1 SPDT PLG
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 649 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CLP2EB1B115 specifikacijos
Dalies numeris CLP2EB1B115 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas COND LEVEL 2+1 SPDT PLG "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 649 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 115VAC Įveskite High/Low Level
Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal) Serija CL
Jautrumas 5kOhm ~ 150kOhm Išvesties tipas Relay
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Skysčių tipas Chemical Solutions, Waste Water
funkcijos Adjustable Sensitivity Atstumas - kontrolė iki jutiklio (maks.) -
Išsamus aprašymas Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 115VAC Socketable Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 8A @ 250VAC