CC85SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC85SA240
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Duomenų lapai: CC85SA240.pdf
Akcijų būklė 746 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CC85SA240 specifikacijos
Dalies numeris CC85SA240 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 746 pcs Duomenų lapas CC85SA240.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 204 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungimo įtampa 690VAC - Max
Serija CC Atsisveikinimo laikas 10ms
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1864-1569
Darbinė temperatūra -5°C ~ 60°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount, DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Auxiliary Contacts Kontaktinis reitingas (dabartinis) 85A
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma 3PST-NO (3 Form A)
Ritės įtampa 240VAC Varžtų atsparumas -
Ritės galia -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CC85SA600-60HZ
CC85SA600-60HZ
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: RLY CONT 3P 600V 60HZ 2NO/2NC
Sandelyje: 827 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CC85SD12
CC85SD12
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC
Sandelyje: 733 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CC85SA24
CC85SA24
apibūdinimas: RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC