CC85LA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC85LA240
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas 3P CONT L 240V50/60HZ 2NO2NC
Duomenų lapai: CC85LA240.pdf
Akcijų būklė 749 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CC85LA240 specifikacijos
Dalies numeris CC85LA240 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas 3P CONT L 240V50/60HZ 2NO2NC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 749 pcs Duomenų lapas CC85LA240.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 204 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius Box Lug Perjungimo įtampa 690VAC - Max
Serija CC Atsisveikinimo laikas 10ms
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1864-1567
Darbinė temperatūra -5°C ~ 60°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount, DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Auxiliary Contacts Kontaktinis reitingas (dabartinis) 85A
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma 3PST-NO (3 Form A)
Ritės įtampa 240VAC Varžtų atsparumas -