CTF6-A2C5-32.768KD12.5
Cardinal ComponentsCardinal Components
CTF6-A2C5-32.768KD12.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTF6-A2C5-32.768KD12.5
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF T/H
Duomenų lapai: CTF6-A2C5-32.768KD12.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CTF6-A2C5-32.768KD12.5 specifikacijos
Dalies numeris CTF6-A2C5-32.768KD12.5 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 190991 pcs Duomenų lapas CTF6-A2C5-32.768KD12.5.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Serija CTF6 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical Can, Radial
Kiti vardai 25721-00
CTF6F-A2C5-32.768KD12.5
CTF6FA2C532.768KD12.5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 12.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms Cylindrical Can, Radial