CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18 specifikacijos
Dalies numeris CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133925 pcs Duomenų lapas CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM1 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 370-1088-1 Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 25.175MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 25.175MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms HC-49S