CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18.pdf
  • Pranešimas
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18 specifikacijos
Dalies numeris CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163108 pcs Duomenų lapas CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM1 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 370-1075-2
CSM1ZA0B2C32003.6864D18
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 3.6864MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohms Išsamus aprašymas 3.6864MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms HC-49S