CPPT4-A7BR-11.0592TS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPT4-A7BR-11.0592TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 11.0592MHZ TTL PC PIN
Duomenų lapai: CPPT4-A7BR-11.0592TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
CPPT4-A7BR-11.0592TS specifikacijos
Dalies numeris CPPT4-A7BR-11.0592TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 11.0592MHZ TTL PC PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15424 pcs Duomenų lapas CPPT4-A7BR-11.0592TS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8-DIP, 4 Leads (Half Size) Išvestis TTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 11.0592MHz Išsamus aprašymas 11.0592MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA