CPPT1-A3B6-22.1184TS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPT1-A3B6-22.1184TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 22.1184MHZ TTL PC PIN
Duomenų lapai: CPPT1-A3B6-22.1184TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
CPPT1-A3B6-22.1184TS specifikacijos
Dalies numeris CPPT1-A3B6-22.1184TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 22.1184MHZ TTL PC PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13151 pcs Duomenų lapas CPPT1-A3B6-22.1184TS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 14-DIP Module, 4 Leads Išvestis TTL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±100ppm
Dažnumas 22.1184MHz Išsamus aprašymas 22.1184MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA