CPPLC7L-A5BR-22.5792TS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPLC7L-A5BR-22.5792TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: CPPLC7L-A5BR-22.5792TS.pdf
  • Pranešimas
CPPLC7L-A5BR-22.5792TS specifikacijos
Dalies numeris CPPLC7L-A5BR-22.5792TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38943 pcs Duomenų lapas CPPLC7L-A5BR-22.5792TS.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPPL
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 22.5792MHz Išsamus aprašymas 22.5792MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA