CPPLC4T-A7BR-10.6656TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPLC4T-A7BR-10.6656TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 10.6656MHZ CMOS PC PIN
Duomenų lapai: CPPLC4T-A7BR-10.6656TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
CPPLC4T-A7BR-10.6656TS specifikacijos
Dalies numeris CPPLC4T-A7BR-10.6656TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 10.6656MHZ CMOS PC PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11841 pcs Duomenų lapas CPPLC4T-A7BR-10.6656TS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPPL
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 10.6656MHz Išsamus aprašymas 10.6656MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA